top of page

ПРО МАЙСТРИНЮ ПИСАНКАРСТВА

ІРИНА ПАРИПА –

сучасна українська художниця, майстриня писанкарства, засновниця проекту "PYSANKA by IRYNA PARYPA".

Закінчила Прикарпатський університет ім. В.Стефаника за спеціальностями «біологія» та «психологія», курси позитивної психотерапії. Працювала інтер'єрним художником. Любов до мистецтва супроводжує Ірину все життя.

 

Ірина постійно працює над вдосконаленням своєї творчості, зосередившись зокрема на живописі і писанкарстві (українське традиційне мистецтво).

 

Творчий процес для Ірини – це свого роду медитація, час побути з собою та своїми думками. Робота над картиною чи створення писанки допомагає їй висловити деякі позамежні почуття, які не передати словами.

 

Життєве кредо: Любити, дарувати світові радість, творити гармонію, йти своїм Шляхом, пізнати себе, бути щасливою, зі щасливими людьми.

Iryna Parypa - egg artist

Учасниця персональних виставок та міжнародних мистецьких конкурсів, щорічних фестивалів, призер і дипломант  конкурсів з писанкарства.

 

Перша персональна виставка відбулася в м. Івано-Франківськ, галерея «Бастіон» в 2012 році.

У 2023 році Ірину Парипу нагороджено іменною відзнакою "Орден імені Мирослава Антоновича" за вагомий особистий внесок у відродження та розвиток професійного мистецтва (рішенням Долинської міської ради).

 

Творчі роботи Ірини зберігаються в фондах краєзнавчого музею в Україні, а також у приватних колекціях в Україні та далеко за її межами.

bottom of page