top of page

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Ви можете купити писанки чи інші вироби, які є в наявності та представлені на сайті.

Ви також можете замовити писанки Ірини Парипи та інші вироби, які вам сподобалися, або з індивідуальним дизайном (за умови домовленості і попередньої оплати).
Зробити замовлення  можна через корзину, чат-повідомлення або по телефону.
Ми зв'яжемось з Вами і узгодимо спосіб оплати, терміни та доставку.

УМОВИ ОПЛАТИ

 

Усі замовлення надсилаються лише за умови 100% передоплати.

Безготівковий розрахунок онлайн.

Ми приймаємо:

 

Кредитні/Дебетові картки

МІЖНАРОДНА ДОСТАВКА ПО ВСЬОМУ СВІТУ


1. Поштова служба.
Міжнародна доставка буде здійснюватися рекомендованою авіапоштою.
Поштові служби УКРПОШТА, НОВА ПОШТА та MEEST Express з України - надійні компанії, ми гарантуємо швидку доставку по всьому світу. Реєстрована авіапошта включає в себе страховку, поштова служба несе відповідальність за доставку і компенсує посилку в разі втрати. На щастя, у нас не було випадків, щоб щось було втрачено цими службами.


2. Відправлення.

Товар(и) буде відправлено протягом 1-2 робочих днів після отримання платежу. До робочого дня не входять вихідні та державні свята України (Новий рік, Різдво, Великдень тощо). Про відправку покупець буде проінформований.

3. Доставка.

Звичайний термін доставки становить 10-14 днів до країн Європи, США, 15-30 днів до Канади, Японії, 21-41 день до Австралії, Нової Зеландії та інших країн світу поштовими службами або 5-9 днів UPS.

4. Затримки.

Дуже рідко можуть виникати затримки в доставці через обставини, що не залежать від нашого контролю (затримки поштової служби). Якщо товар затримується в доставці, покупець повинен повідомити продавця про затримку. Будь ласка, дайте продавцю 1-2 робочих дні для вивчення ситуації та можливих причин затримки.

5. Упаковка.

Продавець відправляє товар в упаковці, яка гарантує безпечну доставку авіапоштою. Всі речі будуть ретельно упаковані.

6. Вартість доставки залежить від обраного терміну доставки та країни отримувача.

ПОЛІТИКА ГАРАНТІЇ/ПОВЕРНЕННЯ

 

1. Якщо товар було пошкоджено під час транспортування (візуальні пошкодження, незакріплені частини тощо), ви повинні негайно повідомити про це продавця та перевізника. Будь-які претензії щодо пошкодження через 3 дні можуть бути відхилені перевізником.

 

2. Ми пропонуємо 30-денну (з дати отримання) політику повернення товару, який не відповідає опису. У цьому випадку продукт має бути повернено в тому самому стані, запакований в оригінальну поштову скриньку з усіма пакувальними матеріалами, інструкціями та аксесуарами (якщо були в комплекті). Відшкодування буде надано в розмірі 100% вартості товару. Плата за доставку та обробку не повертається. Поштові збори за повернення також не повертаються в жодному разі.

 

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

 

Шановні покупці, якщо ви задоволені нашим сервісом, будь ласка, залиште відгук.

Якщо у вас виникли запитання, зв’яжіться з нами, ми постараємося вирішити проблему.

 

Дякуємо за Ваш інтерес!

bottom of page